Apie tai kas gali Padėti

DETOKSIKUOJANTYS PLEISTRAI PADAMS

Pagrindinė detoksikuojančių pleistrų sudėtinė dalis yra bambuko acto milteliai, bambuko rūgštis, turmalino dalelės ir 100 procentų natūralios žolelės. Uždėjus šį pleistrą ant padų, per aktyvius paduose esančius taškus iš organizmo yra pašalinami toksinai. Kartu mažėja nuovargis, gerėja miegas ir kraujotaka, organizmas apsivalo nuo toksinų. Užsidėjus šį pleistrą, reikia jį laikyti mažiausiai 8 valandas. Geriausiai tai padaryti einant miegoti, ir laikyti pleistrą per naktį. Nuosėdos ant pleistro gali būti nuo rudos iki juodos spalvos, priklausomai nuo organizmo užterštumo.
Japonijos medikai ir mokslininkai 26 metus tyrinėjo bambukus ir jų gydomąsias savybes. Po ilgų tyrinėjimų jie atrado nuostabų faktą: subrendęs bambukas per dieną sugeria iki 4 tonų vandens. Pasirodo, bambukas sugeba sugerti itin daug skysčių. Patalpinę bambuką aukštoje temperatūroje, po keleto dienų mokslininkai išgavo skystį – bambuko actą, kuris taip pat pasižymėjo ypatingomis skysčio sugėrimo savybėmis. Tačiau bambuko actą buvo nepatogu naudoti. Siekdami išspręsti šią problemą, japonų mokslininkai pasinaudojo aukštųjų technologijų galimybėmis, išdistiliavo gautą actą ir gavo bambuko acto ekstraktą. Gautą mišinį mokslininkai praturtino augaliniu pluoštu, turmalinu ir kitomis vertingomis medžiagomis. Taip pagaliau buvo sukurti detoksikuojantys pleistrai padams ir sąnariams.
Tinka naudoti žmonėms, kurie:
 • nori būti gražūs ir liekni,
 • nori atsikratyti nemalonaus kojų ar kūno kvapo,
 • ilgai dirba prie kompiuterio,
 • dirba sunkų fizinį ar protinį darbą,
 • dirba stovėdami,
 • kenčia kaklo, pečių, juosmens skausmus,
 • kenčia dėl kojų patinimo,
 • nori ramaus ir pilnaverčio miego,
 • nori išvalyti organizmą nuo toksinų.
Detoksikuojantys pleistrai tvirtinami ant akupunktūrinių taškų, esančių paduose. Kaip žinome, pagal tradicinę kiniečių mediciną, pade yra apie 60 akupunktūrinių taškų ir daugybė reflektorinių zonų, kurias veikiant, galima pagerinti daugelio vidaus organų veiklą. Pleistro sudedamosios dalys stimuliuoja kraujotaką ir limfotaką. Per paduose esančias reflektorines zonas plestras palaipsniui „ištraukia“ iš organizmo susikaupusius toksinus. Reguliarus pleistrų naudojimas suaktyvina toksinų pasišalinimą, reguliuoja vidaus sekrecijos liaukų veiklą, valo odą, gerina veido odos spalvą, mažina pigmentaciją. Pleistrų gamybai naudojamos kruopščiai atrinktos ne jaunesnių negu 40 metų medžių sultys. Siekiant ištraukti iš organizmo toksinus, pleistro sudėtyje naudojama daugiau negu 30 augalų ekstraktai - jų tarpe perilė (Perilla) – notrelinių (Lamiaceae) šeimos vienmetis vaistinis augalas, dygliuotojo akanto žievė, eleutero ženšenio žievė, eukomis (Eucomis) – hiacintinių (Hyacinthaceae) šeimos augalai iš Pietų Afrikos, gutuinija. Užklijavus pleistrą ant padų, medžių sultys kartu su kitais komponentais pradeda „traukti“ iš organizmo toksinus, tokiu būdu pasiekiamas detoksikacinis efektas.
Pagrindiniai detoksikuojančio pleistro komponentai:
 • bambuko actas reguliuoja vidaus organų veiklą. Japonijoje šis actas naudojamas ir maisto gamyboje, ir kaip gydomoji priemonė. Bambuko actas sąlygoja neigiamų jonų gamybą. Būtent bambuko actas pagreitina ir sustiprina toksinų išsiskyrimą iš organizmo. Bambuko acto ekstraktas yra antioksidantas, jis pagerina kraujo mikrocirkuliaciją ir audinių aprūpinimą krauju, stiprina kraujagyslių sieneles, didina jų elastingumą ir tonusą;
 • turmalinas išskiria infraraudonuosius spindulius ir neigiamus jonus, stimuliuoja kraujotaką, pagreitina toksinų pasišalinimą. Energetinės magnetinės bangos, kurias išskiria šis mineralas, parodė, jog molekuliniame organizmo lygmenyje padidėja metabolizmas;
 • chitozanas pasižymi unikaliomis absorbuojančiomis savybėmis. Ši iš moliusko gauta medžiaga naudojama daugelyje mokslo sričių, siekiant „įvilioti į spąstus“ toksinus, riebalus, sunkiuosius metalus. Chitozanas – ypač universali medžiaga, naudojama, norint pagreitinti žaizdų gijimą, taip pat žinoma apie jo savybes sugerti riebalus;
 • perlitas - vulkaninės kilmės medžiaga, turinti flavoidų, glikozidų ir alkaloidų, kurie gerina medžiagų apykaitą ir šalina šlakus;
 • grynas silikonas sustiprina gydomųjų medžiagų cirkuliaciją;
 • krakmolas sugeria drėgmę, kurioje yra šalinami iš organizmo toksinai;
 • angelika seniai naudojama Kinijoje kaip kraują valanti priemonė, ji gerina kraujo apytaką ir širdies darbą. Angelika turi raminantį poveikį, tuo pačiu metu padeda atgauti jėgas po ligos ar išsekimo;
 • alyvuogių aliejus padidina antioksidantų kiekį kraujyje, yra nepakeičiama širdies ligų profilaktinė priemonė, natūraliu būdu mažina kenksmingo cholesterolio kiekį kraujyje;
 • migdolų aliejus aktyvina kraujotaką ir limfotaką, padeda „išvesti“ iš organizmo skysčių perteklių ir šlakus, aktyvina ląstelių regeneraciją, mažina kapiliarų išryškėjimą odos paviršiuje, turi jauninantį poveikį.


Bambuko acto ekstraktas kartu su kitais augaliniais priedais skleidžia infraraudonąją energiją ir suaktyvina negatyviųjų jonų veiklą. Šios stimuliacijos rezultatas – skysčių iš organizmo išstūmimas, užblokuotų molekulių išlaisvinimas, limfinės ir kraujotakos sistemų darbo pagerinimas. Svarbiausia šių pleistrų paskirtis – detoksikacija. Per naktį pleistras į save sugeria toksinus iš jūsų organizmo - tai galite pamatyti iš ryto, kai nuimsite pleistrą. Kuo pleistras tamsesnės spalvos, tuo daugiau toksinų jis sugėrė. Naudojant šiuos pleistrus ilgesnį laiką, toksinų kiekis mažės, ir pleistras po panaudojimo bus vis šviesesnės spalvos.
Detoksikuojančių pleistrų funkcijos:
 • per akupunktūrinius taškus veikiami vidaus organai, dėl to pagerėja žarnyno veikla, padidėja metabolizmas,
 • gerėja kraujotaka, aktyvinamos ląstelės,
 • pagerėja miego kokybė, atsikratoma nuovargio,
 • iš organizmo šalinami toksinai, valomas kraujas, dėl to pagerėja bendra organizmo būklė,
 • suaktyvinamos gyvybiškai svarbios ląstelės,
 • išsklaidomi viduje susikaupę skysčiai,
 • padidėja energijos kiekis,
 • pagerėja kraujotaka,
 • sumažėja bendras kūno svoris,
 • stiprėja kepenys,
 • atsikratoma streso, depresijos.
MOTERŲ DĖMESIUI
Kojos – moters sveikatos rodiklis. Tvirtos, stangrios ir gražios kojos liudija tai, jog jų šeimininkė sveika, energinga, rūpinasi savo sveikata ir grožiu.
Pagrindinis  sveikų ir gražių kojų priešas – prasta kraujotaka. Būtent ji sąlygoja varikozinių susirgimų ir celiulito vystymąsi. Į riebalinį audinį nebepatenka deguonis, kojose susiformuoja kieti toksinų pripildyti dariniai, kurie stumia odą į viršų ir į išorę. Dėl prastos kraujotakos veninė sistema nebeveikia taip, kaip turėtų veikti, todėl kojas pradeda skaudėti, o dienos pabaigoje jos sutinsta. Pasunkėja kraujo tekėjimas venomis, todėl joms nieko kito nebelieka, kaip tik išsiplėsti, kad galėtų savyje sutalpinti užsistovėjusį kraują.
Detoksikuojančių pleistrų naudojimas gerina kraujotaką ir limfotaką, palaipsniui “ištraukia” iš organizmo toksinus, reguliuoja vidaus sekrecijos liaukų veiklą.
Mokslininkai rekomenduoja šiuos pleistrus naudoti kasdien 1 – 2 mėnesius (jei naudojate juos pirmą kartą). Paskui galima naudoti juos du – tris kartus per savaitę. Kai kuriems žmonėms pakanka vieno 10 dienų kurso, kitų pleistrai ir po 20 dienų būna tamsūs, padengti riebalais. Daug priklauso nuo žmogaus amžiaus, gyvenamosios vietos užterštumo, sveikatos būklės ir imuniteto.

Savimasažas taurelėmis

Anticeliulitinio masažo metu šildoma oda, skatinama medžiagų apykaita, kraujotaka. Atliekami specifiniai gilūs judesiai. Oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama, dailinamos kūno linijos, sprendžiamos viršsvorio problemos. Anticeliulitinio masažo metu pagerinamas kraujo tekėjimas venomis, stiprinamos sienelės, skaidomi riebalai, gerinamas riebalų aprūpinimas deguonimi, pašalinamas jų perteklius audiniuose. Dar stipresniam efektui išgauti naudojama vakuuminė taurelė. 
Vakuumo terapijos metu išsiurbiamas oras, sukuriama tuštuma ir tokiu būdu išjudinami visi odos sluoksniai. Vandenį kaupiančios riebalų ląstelės išjudinamos ir šalinamos natūraliu būdu.
Anticeliulitinės taurelės pagamintos iš medicininio plastiko. Efektyviam naudojimui būtina sutepti odą masažiniu aliejumi arba kremu, pritvirtinti taureles reguliuojant vakuumo jėgą jų suspaudimu. Net stipriai suspaudus taurelę kapiliarų sienelės nepažeidžiamos.Naudojimo laikas skiriamas individualiai.
Masažinės taurės naudojamos :
-Sergant stuburo osteochondroze (daromi slystantys judesiai nuo juosmens apačios į viršų link kaklo slankstelių),
-Esant kaklo osteochondrozei (aplink septintą kaklo slankstelį ratu daromi judesiai taurele),
-Esant peršalimui ir bronchitui (daromi spiralės pavidalo judesiai nuo nugaros vidurio link pečių, pagerėja kvėpavimas, sumažėja kūno temperatūra),
-Sergant radikulitu (daromas juosmens zonos masažas),
-Esant celiulitui probleminės vietos masažuojamos judesiais ratu ir linija, kas skatina riebalų ląstelių susiskaidymą.
Naudoti 15-20 min. Kasdien su aliejumi.
Nededamos ant stuburo, širdies ir inkstų srities, ant moters pieno liaukų srities.
Dauguma masažuotojų pripažįsta, jog gydymas guminėmis taurelėmis vienas iš efektyviausių būdų gydyti celiulitą. Darant masažą guminėmis taurelėmis suaktyvėja periferinė kraujo apytaka, o limfos ir skysčių pratekamumas tarp audinių gerokai padidėja. Taip sujudinamas riebalinių ląstelių sąstingis. Išmasažuotose vietose gerokai suaktyvėja medžiagų apykaita ir odos kvėpavimas. Oda tampa žymiai elastingesnė, padidėja jos atsparumas temperatūrai ir mechaniniam poveikiui, pagerėja raumenų veikla, jų tonusas ir elastingumas.
Kontraindikacijos: plaučių tuberkuliozė, odos ligos, gerybiniai ir piktybiniai navikai.