DRUSKAСоль. Лечение солью. Лечение солевыми повязками. 

Соль поваренная, морская, Мертвого моря, каменная

HIMALAJŲ DRUSKOS ISTORIJA

Prieš 400-500 milijonų metų, susidūrus dviems žemynų plokštėms, susidarė Himalajai. Prieš tai šiame regione buvo didelė jūra Tetija. Džiūstant šiai „palaidotai“ jūrai, nusėdo druskos, išsaugodamos savyje saulės energiją. Kadangi druskos klodai milijonus metų buvo saugomi išsilydžiusių uolienų sluoksnio , tai jie neužteršti šiuolaikiniais teršalais. Himalajų druska visiškai švari ir natūralios kilmės. Ją išgaunant nenaudojami jokie chemikalai, priešingai nei kitos druskos, ji kasama požeminėse kasyklse rankomis ir apdorojama akmenimis. Himalajų druska neturi jokių konservantų ar priedų. Milijonus metų žemės paviršiaus slėgti druskos kristalai yra tobuliausios geometrinės struktūros. Jie spinduliuoja teigiamą energiją, gydo ir jaunina. Ajurvedoje rašoma, kad naudojant Himalajų druską žmogus užsitikrina sau ilgą ir sveiką gyvenimą.

KUO YPATINGA HIMALAJŲ DRUSKA

Druska ne tik suteikia mūsų maistui skonio, bet ir gyvybiškai reikalinga mūsų organizmui. Ji dalyvauja nervinių impulsų valdyme, reguliuoja bazinę rūgščių pusiausvyrą kraujyje. Mūsų organizme jos yra apie 1% .Deja, ta stalo druska, kurią mes vartojame maistui yra chemiškai apdorojama, valoma, todėl rafinavimo procese miršta gyvybiniai elementai ir mineralai. Druskos chloridas su sunkiaisiais metalais ir šlakais kaupiasi mūsų organizme ir sukelia reumatą, artritą, celiulitą, virsta akmenimis. Jis kelia kraujospūdį ir trikdo visas gyvybines funkcijas.
Himalajų druska –vienintelė druska Žemėje nesikaupianti organizme, o kartu su vandeniu, išplaunanti senąsias druskas ir šlakus. Ji reguliuoja kraujospūdį, ląstelių ph ir vandens kiekį organizme. Ši druska turi daug kalio ir mažai natrio, todėl stiprina širdį, kaulus ir kvėpavimo sistemą. Ji valo skrandį, žarnyną, kepenis, tulžį, inkstus. Pamaitina kraują 84-iais aktyviaisiais biocheminiais elementais. Ypatingai švari, chemiškai nesuardytos struktūros Himalajų druska energizuoja organizmą „pakrauna“ mus saulės energija, išsaugota milijonus metų neliestuose druskų kloduose.
ŠI NEPAPRASTA DRUSKA NAUDOJAMA : MAISTUI, ORGANIZMO VALYMUI, GYDYMUI, KOSMETIKAI IR ENERGETINIAM PATALPŲ VALYMUI.
HIMALAJŲ DRUSKA MAISTUI

Kasdien maistui žmogus sunaudoja 4000-6000mg. Druskos. Įprastai tai chemiškai išvalyta stalo druska, nes visų druskų užterštumas siekia 80% ir daugiau. Himalajų druskos užterštumas nesiekia 1% .Taigi, ji švari kaip krištolas, giliai po Himalajais išsaugojus nepaprastas skonio savybes ir energetiką, turtingiausia natūraliais elementais. Himalajų druska naudojama kaip įprasta stalo druska. Geriausia ją berti ant jau paruošto maisto. Taip taupiau ir kiekvienas produktas „išskleidžia“ savo skonį. Dėl ypatingo šios druskos skonio ir sveikatinimo, ją naudoja geriausi Europos ir pasaulio restoranai ir sveiko maisto gamintojai. Kartą paragavęs Himalajų druskos, niekada nenorėsi kitos.
HIMALAJŲ DRUSKA ORGANIZMO VALYMUI

Valyti organizmą galima geriant 1% druskos tirpalą, maudantis 1%druskos vonioje ar darant kojų detoksines 1% druskos voneles. Galima visas šias procedūras derinti ar daryti kurią nors vieną.
DRUSKOS TIRPALAS ORGANIZMO PROFILAKTINEI DETOKSIKACIJAI, DRUSKOS IR TOKSINŲ ŠALINIMUI

Į 200ml. stiklinę su labai švariu vandeniu įberiame 2gr. smulkios Himalajų druskos, ištirpiname ir išgeriame ją per 3 kartus ,ne maziau kaip 15 min. iki valgymo. Vanduo netūrėtų būti labai šaltas, nes geriausiai druska įsisavinama prie 37*C

HIMALAJŲ DRUSKA GYDYMUI

Himalajų druska gydomasi valant organizmą 1% druskos tirpalu gėrimui ir vonioms. Taip organizmas valomas iš vidaus ir per odą. Peršalimo ligos gydomos darant druskos tirpalo inhaliacijas. Šilti druskos kompresai dedami ant krūtinės, gerklės, sinusų, skaudančių sąnarių.
Esant aukštai temperatūrai reikia paruošti šiltą druskos tirpalą – ( 3 šaukštai Himalajų druskos 1ltr. vandens ) Į šį tirpalą pamerkti plonus trikotažo marškinėlius ir, gerai nugręžus juos, užsivilkti ant nuogo kūno. Ant viršaus rengtis šiltesnį rūbą ir šiltai apsiklojus pagulėti kol nukris temperatūra. Tirpale sudrėkintos kojinės, dar apmautos vilnonėmis kojinėmis, daro procedūrą veiksmingesne.

· Pavargusias, sudirgusias akis patariama vilgyti 1% druskos tirpalo kompresais.
· Karpoms, mašalų įkandimams gydyti naudojamas 8% druskos tirpalas.
· Nemigą, astmos priepuolius, vaikų irzlumą gydo Himalajų druskos lempos, kurios ne tik įneša jaukumo į Jūsų namus, bet gamina neigiamus jonus, kurie lengvina kvėpavimą, nuima kenksmingą elektromagnetinį spinduliavimą, skleidžia teigiamą energiją.

DRUSKOS TIRPALAS VONIAI

Tai prabangi, bet labai veiksminga vonia. Ji valo šlakus, regeneruoja, jaunina odą, gydo neurodermitą, psoriazę, aknę, alergiją ir niežulį. Energizuoja ir gerina miegą. Į vonią pilama apie 1000gr. Himalajų druskos. Vonios trukmė-15-30min. Nepersilieti švariu vandeniu, tik švelniai apsišluostyti.

DRUSKOS TIRPALAS KOJOMS

Himalajų druskos valančios savybės labai veiksmingos darant detoksines kojų voneles. Tam naudojamas 1% druskos tirpalas (10gr. druskos 1ltr. vandens)./ Procedūros trukmė-15-20min. Mūsų paduose esantys”atsakingi” taškai tiesiogiai susiję su kiekvienu mūsų organu, todėl toks veiksmingas būna detoksinių vonelių naudojimas. Jas galima kartoti neribotai.
HIMALAJŲ DRUSKA KOSMETIKAI

Kosmetikoje ši nepaprasta druska naudojama masažams ir pylingams. Ji maišoma su alyvuogių aliejumi arba medumi ( 1 : 2 ) Ji puikiai valo odą,
drėkina, energizuoja ir jaunina.

· Sudrėkintas Himalajų druskos gabaliukas –puiki priemonė nuo prakaito. Jis naikina prakaito bakterijas ir neužkemša odos porų. Veiksmingas visą dieną, bekvapis, neerzina odos.

· Himalajų druska natūraliai balina dantis , yra puiki priemonė parodontozės gydymui ar profilaktikai. Tam reikia kasryt po dantų valymo palaikyti burnoje keletą stambesnio malimo druskos granulių keletą minučių. Po to burną galima išskalauti.

HIMALAJŲ DRUSKA ENERGETINIAM PATALPŲ VALYMUI

Tam naudojamos Himalajų druskos žvakidės, el. lempos ar tiesiog stambūs druskos gabalai. Jie dedami prie kompiuterio, kad neutralizuotų kenksmingą elektromagnetinį lauką. Šie druskos gabalai skleidžia teigiamą energiją ir spinduliuoja saulės energiją, kurią šimtus milijonų metų biofotonų pavidalu išsaugojo kiekviename druskos kristale. Taigi, sukomponuoti padėkle, vazoje ar tarp žvakių, šie nepaprasto grožio rausvi Himalajų druskos gabalai ne tik puoš Jūsų namus, bet ir gydys kūną ir sielą.
Dar stipresnis gydomasis ir valomasis poveikis gaunamas šylant Himalajų druskai, todėl labai veiksmingos yra Himalajų druskos žvakidės ir elektrinės lempos. Jos sukuria neigiamo krūvio jonus ore, kurie neutralizuoja sunkiuosius teigiamus jonus ir taip išvalo orą, palengvina kvėpavimą.
Hendel ir Ferreira knygoje „Water & salt“ yra teigiama, kad dėl Himalajų druskos lempų išskiriamų neigiamų jonų pagerėja imunitetas, budrumas, dėmesingumas, darbo produktyvumas. Padidėja plaučių tūris ir atsparumas peršalimams ir virusams. Sumažėja migreniniai galvos skausmai, sinusitas, alerginės būsenos, retesni astmos priepuoliai.
Sakoma, kad šių lempų naudojimas gerina protinius sugebėjimus, koncentraciją, atneša ramybę ir gerovę į namus, sukuria jaukią, šiltą aplinką.
Kiekviena lempa ir žvakidė yra unikali, rankų darbo.