Papildai svorio mažinimui
Svorio korekcijos priemonės – „riebalų degintojai“
Jokio antsvorio, reljefiški, ryškūs raumenys... kam tai nėra svarbu? Net ir tas, kuris sako, jog sportuoja tik dėl sveikatos, paslapčia svajoja apie gražius raumenis. Tačiau šis kelias yra labai sunkus ir, deja, pilnas nusivylimų. 
Pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, kokios yra antsvorio priežastys. Visi žinome – mūsų gyvenimas valdomas priežasties ir pasekmės dėsnio: jei plaktuku pataikysime per pirštus, pajusime skausmą, smūgis – priežastis, skausmas – pasekmė. Antsvorio atsiradime netinkama mityba ir nejudrus gyvenimo būdas yra priežastis, o antsvoris – pasekmė. Pašalinus priežastį, pasekmė išnyksta savaime. Laikantis mitybos kontrolės ir treniruočių planavimo galima pasiekti norimą rezultatą, o papildų vartojimas šį procesą gali paspartinti iki 2-3 kartų.
Tad kokia ta neteisinga mityba? Visų pirma, tai nederintinų produktų naudojimas kartu, pavyzdžiui, mėsa su bulvėmis ar ryžiais, po maisto geriamas skystis, cukraus ir saldumynų gazuotų gėrimų naudojimas... Autoriai, (Vydūnas 1920, 1922, K.Dineika 1978, 1984, Shelton 1978, P. Breg 1980, Malachov 2001, 2008 ir kt.), kurie praėjusiame ir šiame šimtmetyje (apie senesnius šaltinius jau nebeverta ir užsiminti) aprašė šių procesų kenksmingumą sveikatai ir kūno grožiui, tikriausiai jau butų užkimę bepasakodami, kaip šie procesai įtakoja mūsų sveikatą, nes mes nelabai mėgstame apie tai girdėti... O be reikalo. Nepakeitus požiūrio į mitybą, sunku būtų sulaukti bet kokių didesnių rezultatų kūno formavime. Tačiau, jei pakeisime požiūrį ir vartosime teisingai subalansuotus maisto papildus, jau per tris mėnesius mes galima pasikeisti neatpažįstamai.
O kas gi yra teisingi maisto papildai? Tai medžiagos, kurios sukurtos remiantis biochemijos logikos dėsniais – ne teoriniu, o praktiniu pagrindu (teoriškai kai kurie produktai turėtų veikti, o praktiškai tai visiški niekalai), kai produkte suderinamos tik tam tikros medžiagos, surinktos būtent tokiu ir ne kitokiu santykiu. Būtent medžiagų tarpusavio santykiai, o ne medžiagų kiekiai, lemia produkto veiksmingumą. Papildų, kaip ir kiekvieno kokybiško produkto naudojimo svarbiausia taisyklė: 
Mes Jums siūlome jau patikrintus ir atrinktus maisto papildus, kuriuos patys vartojome ne vienerius metus. Mūsų patirtis tebūnie Jūsų sėkmė.
Tačiau prisiminkite gamtos taisyklę: tarpusavio sąveiką. Todėl jei naudosite tik maisto papildus, nesilaikydami Optimalios Mitybos Gyvenimui taisyklių – rezultatas bus tik trumpalaikis, arba jo išvis neturėsite. 

Primonės svorio mažinimui (patikrintos praktiškai):
L-carnitine 600
Acetyl L Carnitine
Guarana
Puslėtojo guveinio aliejus
Puslėtojo guveinio tabletės

Kofeinas (efektyvus ir pavojingas)
Animal Cuts (labai efektyvus ir labai pavojingas)
Tone N Tighten (vienas iš saugiausių)
Fat Burner (Universal)
GH MAX (vienas iš saugiausių ir efektyviausių)