Mintys apie Sveikatą2014.09.23
Šaltuoju metų laiku tampa vis aktualesnis imuninės sistemos stiprinimo klausimai: kaip? kokiomis priemonėmis? ir t.t..
Stiprinant organizmą, visada reikia prisiminti kai kuriuos svarbius dalykus. Pirmiausia tai inercijos dėsnis. Inercijos dėsnis sako, jog organizmas ir imuninė sistema nusilpsta ne per dieną, net jei organizmą veiktų labai stiprūs neigiami aplinkos faktoriai (pvz radiacija šalia jos sklaidos šaltinio). Organizmas turi labai didelius rezervus, kurių dėka jis išlaiko didelius kiekius cheminių (dažai, cheminiai saldikliai ir kitos priemaišos maisto produktuose, cheminiai šampūnai ir kosmetika ir dar daaaaaug visko), elektromagnetinių (mobiliųjų telefonų, mikrobangų krosnelių, laidų spinduliuotė bute ir t.t.) ir kitų pašalinių poveikio priemonių. Todėl organizmas silpsta iš lėto ir tik pasiekus kritinę ribą organizmas pradeda duoti signalus jog laikas pradėti juo rūpintis.
Inercijos dėsnis galioja ir organizmo stiprinimui: labai dažnai, tam kad imuninė sistema atsigautų, reikia nuo 9 mėnesių iki 7 metų (ypač tiems, kam buvo taikyta chemoterapija, radiacijos procedūros, kas yra naudojęs daug antibiotikų, priešuždegiminių vaistų ir pan.) įvairių procedūrų, priemonių naudojimo ir kt., tam kad organizmas atsigautų optimaliai. Pavyzdžiui, farmakologijos paskaitose žinoma viena tiesa: po plataus spektro antibiotikų naudojimo, jei kas dieną naudojamos gerosios bakterijos, optimalus jų kiekis atsistato po 8 mėnesių. Tačiau pas mus labai dažnai jos naudojamos ne daugiau vieną ar tris savaites... O tai gresia labai rimtais organizmo funkcijų sutrikimais.
Kitas principas: rotacijos. Jis sako, jog negalima organizmo stiprinimui naudoti vienos medžiagos. Kitaip susidaro kumuliacijos efektas ir produktas nustoja veikęs, arba prasideda pašaliniai poveikiai (pvz alergija). Todėl imami keli produktai, kurie veikia panašiai, tačiau nekopijuoja vienas kito ir keičiami tam tikrais ciklais 9 mėnesių laikotarpyje, pavyzdžiui:
Mumijus: 1 tab dienoje naudojama 21 dieną - po to daroma 7 dienų pertrauka, po to:
Cigapan  - 1 kapsulė (400mg) dienoje naudojama 21 dieną - po to daroma 7 dienų pertrauka, po to:
Bičių pienelis  arba Bičių pienelis su ženšeniu  - 1 indelis prieš pusryčius naudojama 21 dieną- po to daroma 7 dienų pertrauka, po to:
Vitaminų kompleksas, kuriame vitaminai ir mineralai išskirti naudojantis biocheminės logikos dėsniu (pvz Daily Caps)
Po to visas kompleksas vėl pradedamas naudoti iš naujo, taip ne trumpiau nei 9 mėnesius. Jei organizmas nusilpęs vidutiniškai - teigiamas efektas pajuntamas jau po savaitės, jei sunkiai - po 3-7 mėnesių.


PragulosGalbūt ši tema nėra aktuali labai plačiai masei žmonių, tačiau tie, kurie susidūrė su ja, supras kodėl tai rašau.
Aš taip pat atėjau iš to „masės“ kuri apie pragulas žinojo tik iš nuogirdų. Žinoma, mokinantis medicinos pagrindų, teoriškai žinai kuo skiriasi kiekviena stadija, kokie audinių pakitimai, kokios higienos priemonės ir kokia jų profilaktika ir t.t. Tačiau visos šios žinios išsibraukia tada, kai susiduri su šiuo žmogaus skausmu praktikoje.
Praktiką teko atlikti slaugos ligoninėje, už ką esu be galo dėkingas Dievui ir Visatai, bei savo dėstytojams, kurie suteikė tokią galimybę, pamatyti ir pajusti viską pačiam. Buvau vyresnis studentas nei mano kolegos ir jau buvau matęs mirtį ir kančią, tačiau tas kvapas, vaizdas – atviri, pūnantys audiniai, žmogaus kančia, ką tenka patirti jau pirmąją dieną – padeda suprasti jog teorija ir praktika – tai visiškai skirtingi dalykai.
Čia pasidalinsiu tuo, kuo naudojantis tie, kurių artimiesiems tai aktualu, galės turėti savo rankose tikrą ginklą, padėsiantį gydyti žmogaus kūną, sielą turėsite gydyti patys.
  1. Šaltalankių aliejus: 50ml +13 kapsulių Natūralaus vitamino E (po 400TV)+30 lašų vitamino A – gerai sumirkyti marliniai tvarsčiai dedami ryte, o vakare dedamas Traumel tepalo tvarstis. Tai taikoma ant ant 1 ir 2 laipsnio pragulų. Į poodį leisti: Traumel – 1amp 3k per savaitę (aplink pragulą), Lymphomyosot (parduodamas tik vardiniu receptu) – 1amp per savaitę.
  2. Esant komplikacijoms ir 3-4 laipsnio praguloms atliekama ta pati tepalų kombinacija (tačiau nededama ant pragulos, o tepama aplink žaizdą), Traumel leisti po 1 amp kas dieną (pirmą savaitę, kitas 2 savaites reikia leisti po 3amp per savaitę), į poodį aplink žaizdą + Lymphomyosot – 1 amp 3k per savaitę į poodį. Taip daryti 3 savaites, po to 2 savaites pertrauką ir vėl pakartoti kursą. Taip kursai galimi 8-9 mėn. ir daugiau.

Papildomai, jei žmogus negali pats ryti, į maisto mišinį maišoma 45mg cinko gliukonato, arba citrato + išspaudžiamos 2 kapsulės Vitamino E (800TV iš viso)+kompleksas skistų B grupės vitaminų – tai visada gerina atsigavimą.

Ir žinoma – Jūsų meilė, malda ir Gyvas, kokybiškas maistas – tai visada yra tai, kas padeda geriau nei geriausi vaistai.


Juostinė pūslelinė


Sveiki mielieji, 

čia duosiu receptą kaip labai efektyviai galima gydytis tokį nemalonų susirgimą kaip juostinė pūslelinė.
Tas kas sirgo ar serga šia liga – tikrai žino kokia tai "Dievo dovana", nemalonu, bet kaip bebūtų mūsų pačių susikurta.

Receptas
Engystol – pirmas 3 dienas po 1 tab. kas valandą, bet ne daugiau nei 12 tablečių per dieną. Kitas 6 dienas po 1 tab. kas 2 valandos, dar 1 mėnesį – po 1 tab. 3k dienoje. Visas tabletes reikia dėti po liežuviu ir laukti kol ištirps.
Traumel – pirmas 3 dienas po 1 tab. kas valandą, bet ne daugiau nei 12 tablečių per dieną.
Gripp heel - pirmas 3 dienas po 1 tab. kas valandą, bet ne daugiau nei 12 tablečių per dieną.
Euphorbium purškalas (dėl šio vaisto mano siūlomo naudojimo kai kas gali pasukioti Jums pirštu prie smilkinio – tačiau tai veikia labai efektyviai) – purkšti pažeistas vietas kas valandą.
Lymphomyosot – 60 lašų į 2l mažos mineralizacijos, negazuoto vandens. Išgerti dienos metu.


Lysine - 1 kaps. 3 k. dienoje pirmas 7 dienas, po to dar 1 mėn. gerti po 1 kaps. 2 k. dienoje.


Avižų nuoviras organizmui stiprinti:

1-2l  intuityviai paimtas kiekis nevalytų avižų, 1v.š. linų sėmenų, intuytivus kiekis džiovintų vaisių. Avižos verdamos 1 valandą, po to sudedami džiovinti vaisiai ir verdama dar 1 valandą. Perkošti, supilti į termosus. Gerti dienos metu kaip arbatą. Kursas 49 dienos: 21 dieną gerti, 7 dienos ne ir vėl 21 dieną gerti.
Valosi kepenys, gerėja bendra organizmo būklė.